FINS ugostio najcitiranije hrvatske naučnike

U utorak 04.06.2024. godine rukovodstvo Instituta je imalo čast da ugosti prof. dr Danijelu Bursać Kovačević (Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Univerziteta u Zagrebu) i prof. dr Predraga Putnika (Univerzitet Sever, Koprivnica), koji spadaju u red najcitiranijih hrvatskih naučnika, odnosno među 2% najuticajnijih naučnika u svetu prema Univerzitetu Standford, USA. Tokom sastanka razgovarano je o mogućnostima buduće saradnje, kao i o njihovom potencijalnom učešću na kongresu FoodTech2024. Zahvaljujemo kolegama na poseti i nadamo se uspešnoj budućoj saradnji. Takođe, zahvaljujemo i doc. dr Branislavu Šojiću (TFNS) koji je pomogao da do ove posete dođe.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.