IMPRESS project- second annual meeting

Naše kolege Aleksandra Mišan, Vojislav Banjac i Milica Pojić upravo su se vratili sa drugog godišnjeg sastanka IMPRESS projekta i sa sobom doneli mnogo inspirativnih ideja! Milica Pojić, rukovodilac radnog paketa, predstavila je uzbudljive planove za istraživanja koja predstoje u narednom periodu. Svoja iskustva o ulozi Naučni institut za prehrambene tehnologije u Novom Sadu u IMPRESS projektu i razvoju inovativnih prehrambenih proizvoda na bazi niskotrofičnih vrsta i hrane za ribe su podelili u podcastu u organizaciji FoodscaleHub-a, kojima zahvaljujemu na gostoprimstvu i sjajno organizovanom sastanku!

Our colleagues Aleksandra Mišan, Vojislav Banjac, and Milica Pojić have just returned from the second annual meeting of the IMPRESS Project and brought back many inspiring ideas! Milica Pojić, WP3 leader, presented exciting plans for upcoming research within WP3. They shared their experiences about the role of FINS in the IMPRESS project and the development of innovative food products and fish feed based on low trophic species in a podcast organized by FoodscaleHub – Thank you FoodscaleHub for your hospitality and for such brilliantly organized meeting!