INNOKEP course „Animal nutrition and feed technology“

Sa ponosom objavljujemo da je drugi deo INNOKEP kursa „Animal nutrition and feed technology“ uspešno završen. Kurs je održan u periodu od 28. marta do 01. aprila 2022. godine na Naučnom institutu za prehrambene tehnologije u Novom Sadu u saradnji sa Univerzitetom u Milanu, a finansijski je podržan od strane Centralno-evropske inicijative (CEI). Tokom petodnevnog kursa studenti su imali priliku da steknu znanje o osnovnim operacijama u proizvodnji hrane za životinje, alternativnim sirovinama u ishrani životinja i kontroli kvaliteta i bezbednosti hrane za životinje i hrane animalnog porekla. Pored teorijskih lekcija studentima su bile omogućene praktične/demonstrativne vežbe u Pilot postojenju za hranu za životinje i odlazak u fabriku stočne hrane Patent co.

Više informacije možete pogledati OVDE