POZIV NA RADIONICU – Podrška lokalnim proizvođačima hrane kroz razumevanje pravilnog deklarisanja proizvoda, 22.05.2023. godine u sali 6 Kongresnog centra Master Novosadskog sajma, Hajduk Veljkova 11, 21000 Novi Sad u periodu 11-13h, tokom trajanja 90. međunarodnog Poljoprivrednog sajma.

Radionica je namenjena proizvođačima i prerađivačima hrane, a realizuju je istraživači Instituta za ratarstvo i povrtarstvo i Naučnog instituta za prehrambene tehnologije iz Novog Sada u okviru projekta GRAINEFIT koji finansira FAO.

Organizator obezbeđuje ulazak na Novosadski sajam! Prijava je obavezna na imejl: grainefit@gmail.com

Čekamo Vas,

Vaš GRAINEFIT tim

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.