Obuka: PROCESI U TEHNOLOGIJI HRANE ZA ŽIVOTINJE

Pozivamo Vas na prvi kurs „Procesi u tehnologiji hrane za životinje“, sa praktičnom obukom u Pilot postrojenju za proizvodnju hrane za životinje i Laboratoriji za fizička ispitivanja hrane za životinje Naučnog instituta za prehrambene tehnologije u Novom Sadu.

Datum održavanja: 15.-16.01.2018. sa početkom u 9h
Mesto održavanja: Naučni institut za prehrambene tehnologije,
Bulevar cara Lazara 1, Novi Sad
Organizator: Naučni institut za prehrambene tehnologije u Novom Sadu
Rok za prijavu: 11.01.2018. godine ili do popune mesta

KOME JE KURS NAMENJEN

Obuka je namenjena operaterima i rukovaocima na uređaju (mlinovi, mešalice, pelet prese, ekstruderi/ekspanderi, vakuum zauljivači), kao i svima onima koji bi želeli da se detaljnije upoznaju sa osnovnim procesima u proizvodnji hrane za životinje i dobiju praktično znanje o postupku proizvodnje. Broj polaznika je ograničen kako bi predavači mogli obratiti dovoljno pažnje na sve probleme i pitanja od strane polaznika.
Nakon uspešno završenog kursa, svaki polaznik će dobiti SERTIFIKAT O ZAVRŠENOM KURSU IZ PROCESA U TEHNOLOGIJI HRANE ZA ŽIVOTINJE.

PROGRAM RADA

Kurs je organizovan u dva dana sa po dva radna bloka: teoretski (pre pauze za ručak) i praktični deo (posle pauze za ručak) u trajanju od 9 do 17 časova.

Plan rada prvog dana obuke (ponedeljak, 15. januar 2018.)
1) Mlevenje
2)Mešanje
3)Peletiranje
4) Fizički kvalitet hrane za životinje

Plan rada drugog dana obuke (utorak, 16. januar, 2018.)
1)Ekstrudiranje
2) Sušenje/hlađenje
3) Vakuumsko zauljivanje
4) Osnove HACCP sistema kontrole bezbednosti hrane za životinje

KOTIZACIJA

Kotizacija za kurs iznosi 26000 dinara + PDV za oba dana kursa. U cenu su pored teoretske obuke, praktičnog rada, štampanog materijala za obuku i sertifikata, uključeni i osveženje, kafa i ručak za svakog od polaznika. Za veći broj polaznika iz iste kompanije obezbeđeni su popusti. Uplate se mogu izvršiti na račun Naučnog instituta za prehrambene tehnologije:

NAUČNI INSTITUT ZA PREHRAMBENE TEHNOLOGIJE U NOVOM SADU

Bulevar cara Lazara 1
21000 Novi Sad
Račun: 200-2396930101891-83 Poštanska štedionica A.D.
Prijavite se na kurs slanjem potrebnih podataka na e-mail: radmilo.colovic@fins.uns.ac.rs
ili direktnim pozivom na broj telefona: 021/485-3796

Potrebni podaci za prijavu su:
1) Ime i prezime
2) e-mail
3) Kontakt telefon
4) Osnovni podaci o forimi (naziv, PIB, adresa)

* Na osnovu zahteva institucije Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Content management se obavezao da će sve dobijene lične podatke kandidata držati u tajnosti, neće ih ustupati trećim licima i koristiće ih samo u svrhu jednoznačne identifikacije identiteta kandidata, održavanja dokumentacije seminara, kao i pri izdavanju potvrde nakon kursa.

Očekujemo Vas!