Poseta državnog sekretara i pomoćnika ministra za međunarodnu saradnju i evropske integracije

Dana 25. aprila 2018. naš Institut su posetili državni sekretar prof. dr Vladimir Popović i pomoćnik ministra za međunarodnu saradnju i evropske integracije prof. dr Viktor Nedović. Pored razgovora sa rukovodstvom Instituta, gosti su obišli i prostorije Instituta, Laboratoriju za mikroanalitiku, senzorsku ocenu i pilot – postrojenja. Nakon obilaska, gosti su izneli utiske i bili impresionirani resursima kojima raspolažemo, istraživačkim kapacitetima i rezultatima koje Institut postiže u pogledu naučne produkcije, realizacije nacionalnih i međunarodnih projekata kao i saradnje sa privredom. U razgovoru je izražena želja da se saradnja sa Ministarstvom nastavi i u budućnosti, u većem obimu i na različitim poljima.