Rukovodilac grupe za kvalitet, deklarisanje i označavanje hrane u okviru Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srbije u poseti FINS-u

Danas je Naučni institut za prehrambene tehnologije u Novom Sadu posetio gospodin Branislav Raketić, rukovodilac grupe za kvalitet, deklarisanje i označavanje hrane u okviru Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srbije.

Tokom posete gospodin Raketić je obišao laboratorije i pilot postrojenja, a u razgovoru sa rukovodstvom i saradnicima Instituta predstavljeni su mu sveobuhvatni kapaciteti i razvojni potencijali, sa naglaskom na mogućnosti i modalitete buduće saradnje Ministarstva i FINS-a. Podršku i pomoć u organizaciji ovog sastanka pružila nam je Maja Grizelj iz Economic Research Group d.o.o. Novi Sad.