INTERNI POZIV ZA FINANSIRANJE INOVATIVNIH PROJEKATA „DOKAZ KONCEPTA“

Naučni institut za prehrambene tehnologije u Novom Sadu (FINS) poziva svoje istraživače da se prijave na interni poziv za finansiranje inovativnih projekata pod nazivom „Dokaz koncepta“.

Potrebna sredstva za finansiranje internog poziva obezbeđena su u okviru projekta Serbia Accelerating Innovation and Growth Entrepreneurship (SAIGE).

Poziv i detaljna objašnjenja sa pratećim uputstvom i dokumentacijom za prijavu inovacije / projekta mogu se pronaći na sledećim linkovima: Interni poziv za finansiranje, Uputstvo- Prilog 1, Prilog 1 – Obrazac o nastanku inovacije_IDF, Prilog 3 – Obrazac o raspodeli prihoda, SAIGE obrazac za predlog PoC projekta

Pravo učešća u pozivu imaju isključivo timovi istraživača sa Naučnog instituta za prehrambene tehnologije u Novom Sadu (FINS).

Poziv je otvoren do 29.02.2024. do 16h.

Sve dodatne informacije i odgovore na eventualna pitanja istraživači mogu dobiti putem e-mail adrese  ktt@fins.uns.ac.rs